| Akid a întrebat:

Vreau niste pareri despre urmatoarele carti! :
Artur Miller - Vrajitoarele Din Salem
20 De Mii De Leghe Sub Mari - Joules Vernes
Visul Unei Nopti De Vara (William Shakespeare)

multumesc.big grin

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Aici e TPU, nu biblioteca. Singurele lecturi sunt versurile de la videoclipurile inei si a lui conHectar

| Akid explică (pentru rutanklan):

Si pentru ca e TPU am intrebat. uite-te bine la ce categorie am pus intrebarea. daca pe tine nu te intereseaza si te deranjeaza intrebarea e problema ta. intrebarea este adresata celor care au citit cartile astea. daca puneam intrebarea in categoria "muzica" atunci puteai sa zici ce ai zis mai sus.happy