| zebra12345 a întrebat:

Vreau sa aplica la universitatea Birmingham, la drept.Am inteles ca imi trebuie asa:9 la bacalaureat, 7 IELTS si examenul LNAT ldar nu stiu cu ce nota?
si apoi,ce imi mai trebuie? ce se cauta? tot pe care ii intreb imi zic sa pun tot ce am, doar ca inca am timp sa adun, deci as putea sa ma implic si sa adun exact ce am nevoie.nu cred ca ma va ajuta acolo ca am fost olimpic la fizica in a 9-a.Din domeniu, ce pot pune? Diploma de leadership e atat de importanta?

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

Nu asa se face.
contacteaza universitatea in scris sau telefonic. fiecare univ are regulamentele ei