| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Vreau sa dau admiterea la automatizari si calculatoare, iar admiterea se de din materia de m1, iar eu am invatat undeva la 70 la suta din toata materia, daca fac pregatire de 3 ori pe saptamana pana in iulie am timp? Mai are rost sa fac pregatire?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| AlexCristi97 a răspuns:

Cu siguranta ai timp, conteaza ce fel de pregatire si faci si cu cine, daca faci doar 1-2 ore cu un profesor si in rest nu te interesezi deloc, nu vei avea timp. Daca profesorul iti da teme si le faci si discuti cu el toata programa incat sa ti-o organizeze pe sedinte astfel incat sa o strabateti pe toata, clar ai timp. Doar determinare sa ai!