| Alexandra172 a întrebat:

Vreau sa dau la ASE (relatii internationale/ management/ finante banci/contabilitate), mama mea este contabil, dar vreau sa aud si parerile, sfaturile voastre. Sa-mi vorbiti despre experienta voastra, cei care sunteti in domeniu. Sa-mi spuneti daca regretati alegerea facuta sau cum ati reusit sa ajungeti sus. Puteti sa-mi vorbiti putin si despre facultate.

1 răspuns:
| laur3ntziu00 a răspuns:

Mama ta ar fi cea mai in masura sa-ti raspunda la aceste intrebari.