| Kys2000 a întrebat:

Vreau sa fac contestatie si nu am cum sa ajung la liceu ce trebuie sa pun unde scrie probei scrise?
https://image.stirileprotv.ro/media/document/62465245.pd f

Răspuns Câştigător
| NurseNico a răspuns:

Vezi in calendarul de bac, fiecar proba e notata cu E.a, E.c si asa mai departe, spre exemplu daca faci contestatie la mate/istorie pui E.c. Succes!

| Kys2000 explică (pentru NurseNico):

Am inteles si la data pun 1-4 iulie sa doar ziua in care am dat gen pe 4?

| Kys2000 explică (pentru Kys2000):

La data de sus ma refer nu de jos

| NurseNico a răspuns (pentru Kys2000):

Da, scuze ca nu am raspuns la timp, se pune doar data in care ai sustinut proba.

| Kys2000 explică (pentru NurseNico):

Am pus 1-4 iulie si au spus ca e in regula, ms oricum

5 răspunsuri:
| Kys2000 explică:

Si inca ceva la nota obtinuta (in cifre si litere) cum trebuie sa trec gen 7.53?