| anonim_4396 a întrebat:

Ce experienta ați avut cu Eurocor? As vrea sa fac si eu în viitor un curs de Psihologie la ei și de asta întreb.

Răspuns Câştigător
| bookofknowledge a răspuns:

Nu prea cred ca sunt persoane care au folosit acel site pe acest site sau nu prea intra pe TPU acele persoane.
https://forum.softpedia.com/topic/32713-cursurile-eurocor/

"Cursurile del la Eurocor sau altele facute online sau prin corespondenta nu au nici o valoare, sora mea a terminat un curs si cand a vrut sa se angajaeze i-au spus ca diplomele care nu au antetul ministerului muncii si al educatiei si timbru sec de la CNFPA nu au nici o valoare iar astea legale nu se pot obtine in urma unor cursuri online sau prin corespondenta."
Nu o sa o poti face decat pentru tine, nu are valuare la munca, scuze, dar daca vrei pentru tine, sa inveti ca sa descurci, atunci nu ai de ce sa nu incerci, uitate printre mesaje, si vezi daca merita.