| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa fac un curs de operator PC cu bani și vreau să știu cam despre ce înveți și cum se desfășoară cursul adică ceva informații despre curs.Cursul vreau să-l fac in Galați la un centru, am văzut că e 890 lei.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ai intrebat deja de vreo trei ori, intre timp ai fi parcurs juma' din cursul ăla.

Da, fă-l dacă crezi că inveți noutăți. Ia legătura cu furnizorul de educație din galați și-ți dă detaliile necesare