| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii intreb pe elevi, studenti, cei care sunt prinsi intre teze, examene si teste ce parere au despre informatiile de pe site-ul de mai jos... sper ca nu v-am dat idei... dar daca da, sper sa va ajute=))

http://fituica.com/cum-sa-copiezi/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha, si asa absolventii de facultate se mira de ce nu-i angajeaza nimeni, tocmai pe ei, intelectualii lu' peste, cand majoritatea sunt niste habarnisti cu diploma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga Via, nu te pot contrazice deoarece in mare parte ai dreptate.nici eu nu sunt adepta unor astfel de metode, dar voiam sa stiu si opinia altora.ok?

| 凸florina凸 a răspuns:

Hi hi hii devil)) muahahahahaha ce-o sa fac eu la exameen smugrolling on the floor)rolling on the floor)
Felicitarriiiilaughing! Multumeeesc.