| melOn a întrebat:

Vreau sa imi spuneti parerea voastra!
La examen.ma rog pe prima foaie de examen.este un patrat unde iti scrii numele initiala tatalui etc.si dedesubt este un tabel mai mare care trebuie lasat gol.dedesubt mai este putin spatiu de unde ai putea incepe sa iti scrii examenuu. Eu insa din greseala si din cauza emotiilor am inceput direct de pe gaina a 2-a lassand spatiul acela mic de pe prima pagina gol...Este posibilitatea sa imi anuleze examenuu? :-ss.sadsadsad

Răspuns Câştigător
| EmonicaLaura a răspuns:

Hey! Nu cred ca, conteaza. La noi nu am avut voie sa scriem pe portiunea aia mica de pe prima foaie si nici pe a doua laughing Deci nu iti fac grijiwinking

6 răspunsuri:
| AndyBAndy a răspuns:

Nu

| fluturas2 a răspuns:

Nu

| Xname a răspuns:

Nu! Stai linistit/a. si eu am inceput asa, si toti cei din clasa cu mine. Si cand am intrebat omul trimis de Inspectorat a zis ca nu e gresit. Succes!

| razvan1008 a răspuns:

Eu nu pot intelege porcariile astea niciodata.eu doamne ajuta, n-am gresit laughing.de ce ar putea sa-ti anuleze toata lucrarea si intr-un fel sa-ti distruga viitoru...cand tu nu ai scris primul ex(pentru ca doar atat incapea) pe prima pagina ...sau ca ai scris nu stiu- la noi a fost scl cu cls 1-8 nr 11 buzau__si ai scris doar nr 11 buzau-e o aberatie si o porcarie. sper sa nu-ti anuleze pentru ca nu e corect

| melOn explică:

Paii euu sinceer m-am speriat foarte tare. Mi-a picat ca supraveghetot un profesor mai tantalau.care de obicei vorbeste gura dupa el.si cand i-am dus lucrarea nu o-a convenit ca am scris asa.si am inceput sa bombane si sa imi zica ca daca nu mi-o accepta!? iar m-am speriat enorm.pentruu ca lucrarea mea a fost perfecta.chiar mi-am corectat-o si am scos punctaj bun.insa ieri mi-am petrecut ziua plangand deoarece eram cu gadul la ceea ce a spuss tantalalul ala sad

| hope2destiny a răspuns:

Nu, nici eu nu am scris laughing aproape nimeni nu a scris acolo. ne-a barat si atatthinking