| anilatacardnaxela a întrebat:

Vreau sa ma transfer la mate info engleza, de la filologie engleza. Si trebuie sa dau testele acelea de diferenta, la info, mate si biologie. Are cineva idee cam ce fel de exercitii o sa imi dea? adica o sa fie ca o teza? am auzit ca nu prea se pica la astfel de teste, dar totusi as vrea sa fiu pregatita, dar nu prea stiu pentru ce laughing

1 răspuns:
| VisCoL a răspuns:

O sa iti dea exercitii pe care sa le poata face cei din clasa in care te duci... ceva gen vor sa vada daca esti la acelasi nivel cu viitori tai colegi