| CrissRonnye7 a întrebat:

Vreau sa stiu cat mai multe despre Academia de Politie.Care este programul? Cand pot sa vin acasa, doar in week-end? Pot sa port barba daca sunt student in cadrul Academiei? Cum se face repartizarea dupa incheierea studiilor? Ai TV in camera sau ce poti sa faci in timpul liber? Sunt doar o parte din intrebari, vreau sa stiu cat mai multe.

1 răspuns:
| Vasi_Doar_1999 a răspuns:

Programul este de la 7 dimineata la 1 si de la 3 la 6 te poate chema si in timpul pauzei! acasa vii o data la luna, nu ai voie cu barba, tv are doar sergent, sef etc. sper ca te-am ajutat