| alexandra0000009 a întrebat:

Vreau sa stiu ce facultati sunt in Severin.

2 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Fundaţia Universitară "Anghel" (autorizat funcţionare provizorie), Universitatea Spiru Haret, IMST - Facultatea de ingineria si protecţia mediului, Şcoala Sanitară de Moaşe şi Asistenţă Medicală, IMST-INGINERIA SUDĂRII, Facultatea de Ingineria şi Managementul Sistemelor Tehnologice, Facultatea de Geografie, Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor, Facultatea de Drept, PEDAGOGIA ÎNVAŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR.

| Niiiicu a răspuns:

Doar 2, una care tine de Craiova dar nu imi vine cum i spune, si a 2 care tine de severin cea de moase si asistente(sau ceva de genul)