| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa studiez finantele la facultate.La ce profil ar trebui sa intru la liceu(avand in vedere ca sunt buna la mate, dar nu si la fizica si la informatica ma descurc, dar putin)... Pot da si la filologie?

3 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Poate la profil economic?

| soraGrime a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Liceul la care ma duc are doar filologie,mate-info, stiinte sociale si stiinte ale naturii...Iar liceul care are si profil economic este unul din cele mai proaste din localitate, asa ca nu ar fi o varianta happy

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru soraGrime):

Eu am vrut sa ma duc acolo si acum sunt la "cel mai prost liceu din localitate"