| sinziana1 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca e cineva din iasi care a fost la pedagogie sau la pipp si a dat examen la psihologia educatiei(dorina salavastru)? Ce fel de examen da profa? Pune multe intrebari? pe ce se axeaza? Sunt in carte niste teorii(pavlov, skinner)pune mai mult accent pe ele? Va multumesc si va rog sa-mi raspunde-ti cat mai repede. Dau fundita.Va multumesc inca o data

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am ca eu nu sunt din iasi

| anda2106 a răspuns:

Buna! ai putea te rog sa ma ajuti cu o idee pentru catecele care trebuie pregatite la PIPP pentru admitere?