| glamour a întrebat:

Vreau si eu lista tuturor facultatilor din Bucuresti cu tot cu profilurile lor. Exceptand Spiru Haret

1 răspuns:
| HelloKittysweet a răspuns:

) UPB (Univeristate Politehnica din Bucuresti) www.upb.ro
1.1) UPB-Facultatea de Electronica si Telecomunicatii http://www.electro.pub.ro
1.2) UPB- Facultatea de Automatica si Calculatoare www.acs.pub.ro
1.3) UPB- Facultatea de Inginerie Mecanica si Mecatronica www.pub.ro/romana/facultati/mecanica.html
1.4) UPB - Facultatea Energetica www.energ.pub.ro
1.5) UPB - Facultatea de Electrotehnica www.electro.pub.ro

2) ASE (Academia de Studii Economice) www.ase.ro
3) Spiru Haret --- www.spiruharet.ro
4) Facultate de Medicina si Farmacie Carol Davila www.univermed-cdgm.ro
5) Univeristate Bucuresti www.unibuc.ro
) UPB (Univeristate Politehnica din Bucuresti) www.upb.ro
1.1) UPB-Facultatea de Electronica si Telecomunicatii http://www.electro.pub.ro
1.2) UPB- Facultatea de Automatica si Calculatoare www.acs.pub.ro
1.3) UPB- Facultatea de Inginerie Mecanica si Mecatronica www.pub.ro/romana/facultati/mecanica.html
1.4) UPB - Facultatea Energetica www.energ.pub.ro
1.5) UPB - Facultatea de Electrotehnica www.electro.pub.ro

2) ASE (Academia de Studii Economice) www.ase.ro
3) Spiru Haret --- www.spiruharet.ro
4) Facultate de Medicina si Farmacie Carol Davila www.univermed-cdgm.ro
5) Univeristate Bucuresti www.unibuc.ro