| CristinelAndrei a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca de exemplu vreau sa ma mut de la filologie la mate-info am auzit ca trebuie sa dau o diferenta. daca stie careva cum e diferenta asta adica e vreun examen ceva? si daca da e greu? ca sa stiu sa ma apuc sa fac meditatii de acum laughing?

1 răspuns:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Da, este un examen... un coleg a dat din informatică... Din informatică sau matematică vei primi şi tu, vorbeşte cu profesorii mai bine, ei cu siguranţă ştiu mai bine.