| pokerstrategy a întrebat:

Vreau si eu un model de teza pentru clasa a 6 a sem 2. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cel mai bine este să te orientezi după modelul tezei din semestrul I. Fiecare profesor poate folosi alt model, aşa că...
Dacă vrei puţin ajutor la română, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

5 răspunsuri:
| Andruta a răspuns:

Si eu caut astalaughing

| DaftPunk a răspuns:

La ce materie?

| DaftPunk a răspuns:

La ce materie? Dar oricum nu iti trebuie nici un model ca tezele nu sunt luate de prof. de pe net si ni le da noua trase la imprimanta... Tezela sunt din capu la prof. Cum ar fi anul` trecut ne-a dat o teza super usoara la rom...

P.S. Si eu sunt cls a 6-a

| DaftPunk a răspuns:

La ce materie? Dar oricum nu iti trebuie nici un model ca tezele nu sunt luate de prof. de pe net si ni le da noua trase la imprimanta... Tezela sunt din capu la prof. Cum ar fi anul` trecut ne-a dat o teza super usoara la rom...

P.S. Si eu sunt cls a 6-a.

| pokerstrategy explică:

Lb romana*