| ramona11ramona a întrebat:

Vreau si eu un program de rezolvat probleme la mate
va rog
e urgent

13 răspunsuri:
| uoiza a răspuns:

Nu exista

| JeSa a răspuns:

Dar de unde asa ceva? Si, tu crezi ca asta iti ajuta asa mult? - decat pe moment sa zicem..., dar in viata de zi cu zi, cum te vei descurca la ceva - la care - vei fi nevoit/a sa te descurci si fara programul respectiv? - cum vei putea face fata, spre exemplu - sa numeri sau sa rezolvi din cap anumite chestii legate de matematica? - stau si ma gandesc si eu asa...

| behappy a răspuns:

Www.farateme.6te.net;).
trebuie sa platesti.:D
Altul nu cred ca mai exista

| Artemisia a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu exista asa ceva.
Pune mana pe carte si invata.

| Hanking a răspuns:

Mate.ro = acolo gasesti mai multe. Programe nu sunt care sa poata rezolva exercitii sau probleme.

| marius228 a răspuns:

MathCAD este cel mai popular, dar trebuie sa inveti sa lucrezi cu el, nu e chiar asa simpluwinking

| ღKittyღ_1281 a răspuns:

Http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

sau http://www.google.ro/search? hl=ro&&sa=X&ei=tyR2TcfuIYaLswarp7SIBQ&ved=0CBQQBSgA&cu=rezolva+probleme+la+matematica&spell=1 si alegeti tu site-ul unde vrei sa intrii

| aly a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| PuFuLeTe a răspuns:

POii nu exista asa ceva! Singurul program de rezolvat problene e mintea taa! Punetzi mintea la contributzie!happy

| AnaigroeG a răspuns:

Da nu exista laughing
o fi evoluat tehnologia da nici in halu asta
laughing
happy

| ionix38 a răspuns:

Sunt cateva da nu te ajuta la nimic