| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Vreau traducerea din romana in spaniola la :1. Ce mai zici?
2. Buna dimineata 3. Buna seara, 4. imi e dor de tine, 5. Esti suparat pe mine? ...si nu vreau traduceri dupa google laughing
FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

1 que mas sobre?
2 buenos dias [se zice pana la 12 ziua asa]
3 buneas noche
4 te extrano
5 estas molesta conmigo?

14 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

1. Que dices
2. Buenos dias
3. Buenas noches
4. Te echo de menos
5. Estas enfadado con migo
Nu sunt de pe google translate, un var de al meu(spaniol as putea sa zic) mi le-a traduswinking

| Dannyjj a răspuns:

De acord cu @Raiden, nici eu nu-mi explic de ce ai dat funda uneia care habar n-are ce a scris in spaniola.
De exemplu la 1. sobre are dublu inteles de "plic" si "despre", ti-a dat o traducere de tot rasul.

| Raiden a răspuns:

1. Que tal?
2. Buenos dias. ( nu am idee sa existe "buna dimineata" ci buna ziua si pentru buna dimineata si pentru buna ziua)
3. Buenas noche.
Insa sa stii ca este folosit mai des " Hola " (pronuntat [ola] ) pentru toate saluturile.
4. te extrano (pronuntat [te extranio])
5. estas enojado con migo?

| Raiden a răspuns:

A, asta era intrebare de-aia sa-ti cresti numarul de fundite de pe alt cont? laughing ca altfel nu-mi explic, ai dat funda uneia care habar nu are ce a scris. laughing

| alyna a răspuns:

1. Buenos días
2. Buenas noches
3. Que te extraño
4.estás enojado conmigo?

| Name_3685 a răspuns:

1.Como estas?
2. buenos dias.
3. buenas noches
4. te extrano (deasupra n-ului este~)
5.estas enohado con migo?
funda?smug

| darielle a răspuns:

Ce mai zici?= ¿Qué piensa usted?
Buna dimineata!=Buenos días!
Buna seara!=buenas noches!
Imi este dor de tine!=Te echo de menos!
Esti suparat pe mine?=estás enojado conmigo?

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Honamy a răspuns:

1. Que mas dicen?
2. Buenos dias.
3. Buenas noches.
5.Estas enojado conmigo?

eu am invatat spaniola din filme este posibil sa mai fi gresit deoarece nu m-am mai uitat la un film spaniol de multa vreme si am mai uitat unele cuvinte. Scz...la 4 nu stiu

| Christina_3780 a răspuns:

1. i que dices?
2. buenos dias!
3. buenas noches!
4. te extraño
5.estas enojado [conmigo] [en me]

| XxELOKxX2013 a răspuns:

(1 mas informacion sobre 2 buenos dias 3 buenas noches 4 te echo de menos 5 estas enojado conmigo ) sper ca ti-am fost de folos funda big grin

| Antoniamarinn a răspuns:

Http://www.traduceremedicala.ro/ traduc super bine, recomand cu incredere

| LasTKisS_8385 a răspuns:

3. buenas noces 4. te estranio :X 5. Estas enohar con migo nu stiu sigur cum se scrie da ceva in genu asta :X funda

| Mady_1331 a răspuns:

1. que mas dices? 2. buenos dias! 3. buenas noces! 4. te extrano! 5.estas molesto conmigo?

| Zidan_Claudita_1982 a răspuns:

Prietena mea te iubesc mult