| realitateanet a întrebat:

Vrei sa afli mai multe informatii despre subiectele, baremele, punctajul de la Bacalaureatul 2011? Afla de aici: http://www.realitatea.net/educatie.html

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu am gasit baremul pe care il cautam la istorie!

| haifisch a răspuns:

Sunteti praf cu site-ul vostru cu tot. Am gasit informatii eronate pe-acolo. Daca ar fi dupa voi, eu ar trebui sa ma duc maine sa dau la fizica. Cand colo - 1 iunie pica vineri. Va faceti de ras. Sunteti neprofesionisti.

| Andruşcă a răspuns:

Baieti, stiu ca sunteti obsedati sa faceti rating la site, mai ceva ca aia de la OTV dar credeti-ma, daca cineva e intersat de ce aveti "atasat" in articolul ala va cauta mai intai pe google si v-a gasi.