| jl12w7 a întrebat:

Your account has been loked (asa imi zice la messenger). cred ca a incercat cineva sa mi afle parola la messenger si cei de la yahoo mi la u blocat.

in cat timp il deblocheaza sau cand mai pot intra iar? ca am asteptat deja 2 zile

4 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Am mai avut un prieten care a avut o problemă de genul acesta.Cineva a încercat să-i nimerească parola, şi pentru că a greşit-o de multe ori, Yahoo!-ul i-a blocat ID-ul de messenger. Din câte ştiu i s-a deblocat ID-ul după 1 zi, dar cine ştie. Poate diferă de la caz la caz.
Sper că ţi-am fost de folos!
Baftă!

| Brigitta a răspuns:

Eu stiam ca daca gresesti parola de 3 ori (sau incearca cineva sa ti-o ghiceasca si greseste si el/ea de 3 ori) atunci ti-l blocheaza 3 ore happy Si eu am patit si a tinut 3 ore, nu 2 zile...
Poate acel cineva incearca intruna sa intre pe ID-ul tau, altceva nu stiu ce ar putea fi sad

| ThinkPink a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta, dar cam dupa o zi si-a revenit, mai ai 2 solutii:fie mai astepti(ceea ce ai facut), fie iti faci un nou id caruia ii pui o parola foarte foarte grea si de care sa nu stie absolut nimeni-te sfatuiesc sa incerci parolele in combinatii asa nu le afla nimeni, sau mai ASTEPTI!

| anonim_4603 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie! nici eu nu stiu ce sa faccrying