| DianaPopa15 a întrebat:

A fost o minciuna sau nu m-a placut deloc?
in ultima perioada simt ca nu gasesc raspunsuri parca toate merg prost in primul rand pe plan sentimental nu am fost norocoasa tot timpu m-am legat de persoane cu care nu am putut avea o relatie si cand am crezut ca am gasit persoana potrivita din nou m-am inselat, Am cunoscut un baiat de varsta mea (22) acum 2 luni din oras cu mine am inceput sa vorbim prima data pe net apoi tot ne-am intalnit si neam placut aveam si multe coincidente, numele noastre asemanatoare anumite experiente de viata ne-am inteles bine doar ca el a avut ceva probleme a trebuit sa plece in strainatate sa lucreze 3 saptamani, eu am zis ca o sa-l astept ca nu e mult am continuiat sa vorbim la telefon pe net seara de seara sa povestim pana cand a inceput sa ma controleze cu cine vorbesc ce fac devenea stresant nu aveam voie parca sa vorbesc cu nimeni apoi dupa 2 saptamani a inceput sa zica ca el nu e pregatit de o relatie foarte serioasa ca nu vrea sa ma faca sa sufar dar so luam incet ca el ma vrea ii pasa de mine ca sa ne mutam impreuna si o groaza de chestii eu am continuat sa-l astept sa ne revedem cand a venit acasa era schimbat s-a comportat mai rece apoi dintr-o data nu mi-a raspuns 2 zile la telefon iar cand am dat de el a spus ca mai bine ar fi sa ramanem prieteni eu m-am suparat si am zis ca nu.S-a jucat prea mult ba ca vrea ba ca nu vrea relatie dar de incercat sex cu mine ar fi vrut Iar culmea peste 2 saptamani ma scoate de la facebook si aflu ca are pe altcineva Nu stiu ce sa cred am gresit eu cu ceva cum sa procedez sa-l uit ca ma simt tot mai singura mai trista fara el imi placea foarte mult de el, eu ma indragostesc greu dar si cand o fac e adevaratNu cred ca mai merita sa ma mai gandesc la el.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Din pacate se pare ca baiatul respectiv ori avea pe altcineva dinainte sa plece in strainatate si doar incerca o aventura cu tine, ori si-a gasit acolo (exista o posibilitate), insa din pacate se pare ca de la tine vroia doar o aventura si nimic mai mult, de aceea e bine sa aveti un pic de rabdare pana cunoasteti mai bine persoana respectiva, si oricat de prefacuta ar fi odata si odata tot greseste.
Sper sa ai mai mult noroc pe viitor.

Succes,

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita sa te gandesti nici la el nici la altul

| Doub a răspuns:

Da, nu merită. Aşteaptă şi trăieşte-ţi viaţa.

| RAY a răspuns:

Asa cum nici fete serioase nu sunt asa si baieti se schimba cand vad ca nu ai cu cine sa faci ceva serios, omul a vrut o aventura dar nu ea a mers si tia ignore, tu posibil deja te vedeai casatorita sau o simpla placere nu stiu, sunt si baieti cuminti, seriosi da nu va atrag ca sunt plictisitori da va atrag badboys asta e adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca la 22 de ani te indragostesti atat de repede si prosteste nu iti vad un viitor prea frumos in fata in lumea asta tampita

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna!
Nici el nu prea stie ce vrea de la viata,e cam ciudat.
Posibil sa fi gasit si pe altcineva sau sa fie genu de baiat care umbla din floare in floare.
Multi nu au curajul sa zica fata in fata ce au de zis sau nu isi gasesc cuvintele.
Prefera sa fie reci,sa nu raspunda la telefon etc.
Chesti care iti dau de inteles.
Daca vrei sa suferi in continuare,gandeste-te la el.
Daca vrei sa fi oarecum fericita, dar nu momentan, ranile sentimentale nu se videca asa usor...
Cauta-ti pe altcineva, sau poate cine stie, acel cineva te va gasi pe tine.
Succes!