| perla a întrebat:

Aaa bine v-am gasit frati in ale suferintei... vreau sa va pun o intrebare.deci? E normal ca sa mergi la iarba verde si sa te intalnesti cu o familie sa te salute si omul respectiv ne-a spus sa vina cu noi sa facem gratar impreuna si asa copii sunt impreuna se joaca. sotul l-a salutat si a plecat m-a lasat vorbind singura.ala a intrebat ca ce are l-a suparat cu ceva? eu i-am zis nu te preocupa ca vrea sa stea singur nu vrea companie. mi-am cerut scuze si am plecat.am ajuns la el si l-am intrebat ce l-a apucat? si el a zis sa plec cu el ca e amantul meu asa din senin va ganditi voi? nu stiu cred ca o ia razna omul asta cateodata... dati-mi si voi cu parerea?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Este o persoana geloasa si probabil ca s-a tot abtinut, dar acum a rabufnit. Sa ai grija ca, daca tolerezi astfel de comportament in public, isi va face un obicei si vei ajunge sa nu mai poti sa mergi intre oameni impreuna cu el! Ar fi bine sa fi fost doar o toana si sa nu se mai repete!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Probabil ca sotul tau este un piiiicut cam gelos.Cred ca pentru tine asta nu este o surpriza! Si o fi vazut ca "amicului" ii cam sclipesc ochii dupa tine, asa ca a " rupt pisica " de la inceput! Intr-un fel este mai bine asa, decat sa aveti discutii interminabile mai tarziu, ca ai facut, ca ai dres... Poate ca este sigur de tine, dar il stie si pe amicul cu pricina ce-i poate pielea! Asa ca mai bine a"suflat in iaurt", adica mai bine preinampini, decat sa repari un rau!

| Ea12345 a răspuns:

Nu am inteles mare lucru, insa e mai bine sa te feresti de astfel de oameni.Iti poate face probleme si isca tot felul de zvonuri.

| baru a răspuns:

Nu-ti fa probleme Toti avem toane. Mai mari sau mai mici dar avem De regul barbatii sunt mai badarani din nascare dar se pare ca anumite gesturi sau lucruri nu le fac cu rea vointa Deci nu trebuie judecat un barbat prea mult ca nu merita Acum intr-adevar se fac glume si glume. Nu a fost frumos din partea lui. La un barbat trebuie pus in cintar partile bune si partile rele. Partile bune trebuie sa le depasasca pe cele rele Daca este asa atunci este bine Incearca sa-l mai educi Cu rabdare se pot face multe Nu te supara asta este viata. Mergem inainte. Capul sus Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii sunt circumspecti cu necunoscutii. din instinct isi apara teritoriul, femela si puii. avad in vedere ca gandim, orice propunere venita din afara, trebuie privita bine. o cetate dezbinata din interior, se darama repede.asa e si cu casnicia.in cazul asta, vezi si tu cata estte gelozie si cata precautie avand in vedere cat te cunosti tu pe tine insuti si cat il cunosti si pe el.si puteti discuta sincer.