| isakaratista a întrebat:

Aceast este o intrebare adresata mai mult fetelor.
Deci eu vreau sa dau o petrecere in pijamale si mama nu prea ma lasa...
Ce sa fac ca sa o conving? Am ajutat-o sa dea cu aspiratorul am dus gunoiul splatul vaselor...ce sa fac ca sa ma lasa?
Fundita :*

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Hm, păi mama ta sigur are un motiv de ce nu te lasă. Câte fete vrei tu să vină la petrecerea ta? O petrecere în pijama, are nevoie de multe lucruri.
Cum ar fi, mâncarea nu trebuie să lipsească, la fel şi apa.
Spune-i mamei tale, că îţi doreşti asta foarte mult. Ajut-o la lucrurile casnice, şi fă-ţi curat în camera ta. Cine ştie, poate îşi va schimba părerea.

3 răspunsuri:
| amaliaamely a răspuns:

Buna! Deci compartete cu ea frumso si nu os uapra si ziia sa:"Mami ma lasi te rog frums sa dau o petrecere in pijamane, promit ca nu o sa facem galagie...serios promit..MA LASI TE ROG FRUMOS"...la mien functioneaza mareu.
BAFTA sper ca te-am ajutat

| Alexa_8901 a răspuns:

Pai te comporti frumos o vreme (cam pana vrei sa dai party'u ), o ajuti la treburi prin casa de cate ori are nevoie si fara sa te intrebe ea. Trebuie sa vada ca esti cuminte si cat de cat matura ca sa te poti ocupa de toate..cam atat.thinking Fundiiitaa?puppy dog eyes

| Pukyx a răspuns:

Pai intreab-o ce vrea ca sa te lase. Poate vrea sa faci exercitii la mate(cum face mama)laughingspune-i ca nu vrei sa primesti nimic de craciun sau de ziua taoh go on sigur uita pana atunci si iti ia cadouhappysper ca te-am ajutat