| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile un coleg de clasa m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. iar mie imi place de el, dar nu mi-am dat seama daca era o gluma...azi am fost la ziua lui si s-a comportat foarte frumos cu mine. cem-ati sfatui sa ii raspund?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci era o gluma sau nu?raised eyebrows
Daca nu era combinate daca iti plc de el.
Nu fi proasta si respingehappy

| deleuandrei a răspuns:

Daca iti place de el atunci ce mai astepti zii ca da vrei sa fii cu el.

| ladybyanca24 a răspuns:

Daca iti place d el. si tzya facut oferta asta accepta. rolling eyes.laughing. iar daca zici ca a fost o glm...straight face nujh.

| monyk a răspuns:

Buna, pai eu zic sa risti, daca iti place de el accepta si ai sa vezi daca a fost o gluma sau nu...