| doarUnCopilprost a întrebat:

Ai una sau mai multe rude cu care nu te intelegi sau le urasti? Care?

Răspuns Câştigător
| unprietenaproape a răspuns:

Parintii mei

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am destule rude din partea mamei.
Asta e..nu poti face pe placul tuturor
O zi frumoasa sa aihappy

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu cred, in general n-am probleme de durata cu nimeni.Dar am un frate mai mic care ma dispera.Imediat imi pierd calmul.Acum daca ma gandesc, probabil n-am probleme cu restul pentru ca nu le vad fata zi de zi.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Eu nu ma inteleg cu vreo 2 veri care deja nu mai vad pragul... daca intelegi ce vreai sa zic happy

| NoRegretsxx a răspuns:

Ambele surori ale mamei. laughing

| Mimzy a răspuns:

Hm...Nu stiu eu nu ma inteleg perfect dar nici groaznic cu niciunul.As putea spune ca acum relatia dintre noi e OK! ^_^