| george_3138 a întrebat:

Ajutati-ma sa scap de stres.sunt foarte sensibil!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok fara tigari. Nu recomand. Muzica, plimbari in aer liber, nu stiu i-ati un animal de casa un catel spre exemplu si plimba-l te va mai inveseli. Cauta-ti un hobby, i-ati chitara si compune daca esti creativ.

11 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Nu fuma!
Orice numai ast nu
C sfaturi proaste dati bai frateoh go on
duva ti

| candycarrie a răspuns:

Pastile, ceiuc, ciocolatalove struck, sa traiesti intr-un mediu curat si un ambient placut.

| Romancutza a răspuns:

Si eu sunt sensibila si cand sunt stresata vorbesc cu cineva sau intru pe vreau sit si raspunde la intrebari de exemplu vorbeste cu cineva te va ajuta:d.

| kytty a răspuns:

Bunahappy

ia niste pastile anti-stress

| UNfriendLY a răspuns:

Joint? ^^

| mihaitza93 a răspuns:

Asculta niste muzica care calmeaza, gen cintece mai lente fara versuri cintate la pian, vei vedea ca muzica buna face minuni

| reptila a răspuns:

Ţigări. Te calmează foarte mult. Dar ai grijă să te înveţe cineva să tu te înneci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la psihiatru, te va ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la munte citeva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fumezi daca e ia niste calmante sau imbatate asa ai chef sa dormi dupa aia

| deejay a răspuns:

Bea si uh ceai ca e f bine sau fumeaza ca scapi una doua