| ubythacool a întrebat:

Ajutati-ma va rog! sunt cu un baiat de 1 an, dar imi mai place de un alt baiat.Biatul cu care sunt nu imi acorda nicio atentie, pe cand celalalt vrea sa ma si sarute! si nu stiu ce sa fac sa ma despart de baiatul cu care sunt? raspunsuri va rog mult

Răspuns Câştigător
| sasljllaf a răspuns:

Discuta cu actualul tau iubit si explica-i situatie, poate va intelege.

Cel mai bine e sa-i spui iubitului tau ca nu-i el nu iti acorda atentie si te bate gandul sa te desparti de el.

Vezi ce reactie are si dupa reactia lui gandeste-te daca vrei sa te desparti de el sau nu.

3 răspunsuri:
| ubythacool explică:

Fundista

| Alice1122 a răspuns:

Pai gandeste-te bine de care iti place mai mult

| Cristina_5823 a răspuns:

Eu zic sa i spui in fata ca nu mai simti nimic pentru el, decat sa continui relatia si niciunul sa nu mai simta ceva... poate vei avea o relatie mult mai buna cu cel de al doilea baiat.