| StillMissYou a întrebat:

Ajutor!
Eu sunt intr-o relatie la distanta iar de Anul Nou cind ma voi vedea cu prietenu meu vreau sa dau un cadoua " inel" ce ziceti e bune ideea?
Suntem impreuna de 5 luni degraba si ne iubim foarte mult numa ma gindesc daca e prea devreme sau ce parere aveti voi?

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Daca ii iei un ceas sau o bratara sau un lantisor preferabil de argint nu vei regreta investitia si nici pe el nu o sa il faci sa se simta naspa daca iti cumpara un parfum sau ceva nu f scump

9 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Daca sunteti siguri de sentimente nu e prea devreme dar asta ar trebui sa iti daruiasca el ...mai bine fai cadou un lantisor sau o bratara

| StillMissYou explică (pentru aryana1991):

Multumesc de raspuns;-) Vad ca mai multi spuneti despre bratara :-) Poate si bratara ar trebui sai cumpar :-)

| ZvT a răspuns:

Imi aduci aminte de o intamplare : O fata i-a luat unui baiat cadou un parfum scump iar el se duce la ea cu o vacuta de plus la 10 lei... i-au dat lacrimile cand a vazut.

| StillMissYou explică (pentru ZvT):

:-D Chiar o fost asa ceva? :-D

| ZvT a răspuns (pentru StillMissYou):

Da... acum ceva timp, penibil... oricum totusi cred ca a fost greseala ei, eram prin clasa a 11-a parca.

| StillMissYou explică (pentru ZvT):

Sper ca eu nu o voi patii :-)

| aryana1991 a răspuns (pentru StillMissYou):

Daca ii iei un ceas sau o bratara sau un lantisor preferabil de argint nu vei regreta investitia si nici pe el nu o sa il faci sa se simta naspa daca iti cumpara un parfum sau ceva nu f scump

| ppr a răspuns:

Relatie la distanta? de cate ori v-ati vazut pana acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand ofera fata inel? nu ar trebui invers?

| StillMissYou explică (pentru anonim_4396):

Poate ca si ai dreptate :-)