| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR!
Mi-a iesit pe capul penisului niste bubite rosii, saptamana trecuta aveam una dar acum s-au inmultit frate, sunt extrem de speriat, am 13 ani, parintilor NU LE SPUN, va rog spuneti-mi ca nu e grav si ca va trece de la sine.Nu stiu ce sa fac, imi vine sa plang sad sad
Sex nu fac, am 13 ani logic, nu ma masturbez nu stiu de la ce au mai aparut si astea.
FUNDA!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O alergie la vreun aliment sau o infectie urinara, poate nu te-ai spalat corespunzator sau ai dus mana murdara la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-te cu crema de galbenele.nu e scumpa.da intai spala-te bine cu apa si ti-o-pun.ma baiete? ai grije de ijiena persionala.nu e grav.dar totusi daca in doua zile maxim nu trese cu galbenele merji la o albitura di doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Troll alert

| LooL77 a răspuns:

Nu te panica si eu am avut la varsta de 12 ani si la varsta de 13 ani dar nu stiu de ce numai iarna imi aparea nu are rost sa te speri happy imi dai funda?

| Answerosu a răspuns:

Singura solutie ar fi sa le spui parintilor care sa te duca la urolog. De la urologie te trimit, probabil la dermatologie. nu are ce tratament dureros sa iti dea, probabil o alifie