| anonim_4396 a întrebat:

Am 10 ani si este ziua de nastere a mamei mele si nu pre stiu ce sa ii iau pentru a fi perfect.M-am gandit la un buchet cu flori(florile preferate )Este bine? Puteti sa imi spuneti, va rog si alte variante?

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E super si incearca sa ii faci tu o felicitare sa scrii tu o urare frumoasa si sa desenezi sau pictezi ceva.

| AtateaConditii a răspuns:

Da flori, sau un urs de plus mare mare sau un lantisor cu numele tau si o scrisoare. Foarte bine ca faci cadouri lu mami eu nu prea ii facsad rusine sa imi fie.

| ankycriss a răspuns (pentru AtateaConditii):

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Florile sint perfecte. Daca mai ai bani si pentru altceva... Dar oricum florile nu trebuie sa lipseasca si o vor bucura mai mult decit orice.

| ankycriss a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns!

| anonim_4396 explică (pentru ankycriss):

Cu placere si LA MULTI ANI MAMEI! Scuze ca am omis.

| JulyStorm a răspuns:

Un buchet de flori frumoae si o felicitare scrisa cu suflet sunt mai mult decat suficiente! Mamele nu au nevoie neaparat de cadouri costisitoare, ci doar sa stie ca sunt apreciate si iubite.

| Sw3eTy3 a răspuns:

Ideea cu floriile e foarta buna, dar incearca sa faci o felicitare frumoasa colorata cu o urare frumoasa.....sau ii poti lua flori si daca ai bani o cutie cu ciocolata.La multi ani pentru mama ta!happy... Funda?batting eyelashes

| DeniisaDenii a răspuns:

Ar fi dragut sa ii pregatesti un tort facut de tine. Chiar daca nu iti va iesi foarte bine, crede-ma ca va fi foarte impresionata si va aprecia mult mai mult acest gest. Ii poti cumpara si un buchet de flori. Te pup si La multi ani mamei tale!:*