| Bossubossilor a întrebat:

Am 12 ani si tata ma tot incurajeaza sa imi incep viata sexuala. Mama considera ca sunt prea mic, dar de fiecare data cand incearca sa ii explice asta lui tata el o bate... nu stiu ce sa fac, eu sunt de acord cu mama si nu vreau sa ma desvirginez cu ultima femeie de pe la colturi! help

11 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Inca o intrebare pusa la misto.
Crezi ca nu ne dam seama :/

| mona a răspuns:

Si pe centura gasesti ...nu numai pe la colturi

Răspuns utilizator avertizat
| Ionela78 a răspuns:

Da ba cred ca tatal tau o bate pentru asta! pana mea! fa ce ai tu chef! a si P.S:nu mai minti ca ne prindem!:Phttp://www.tpu.ro/......um-avem-o/ aici ai 27 iar aiciiihttp://www.tpu.ro/......ce-sa-fac/ ai 16 si cica esti pedofil! fii serios!

| Armaghedon7 a răspuns:

Puneo pe mama ta sa ii explice lu taicatu... daca nu. spune-i lu tactu ca vrei sa o f** pe mata

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| Iulian03 a răspuns:

Doamne ce-mi plac intrebarile tale! Mai ales asta))

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Ce retardat cati ani ai ba 10 100 1000 10.000 100.000 1.000.000 explica`ne si noua sa stiim

| NyanCat a răspuns:

Acum ai 12? parca aveai 27 rolling on the floor

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Park aveai 16, 27 acum 12 rolling on the floor)

Krezii ca ne fentezii? mai da-te dracul. jegule

| Dan_8062 a răspuns:

Sa mor eu ce tare e tipu asta rolling on the floor)))))))) imi plac intrebarile tale hai mai baga unelelaughing))