| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani, sunt fata, si imi place un baiat din alt oras. Cum pot sa-l fac sa ma placa, sau, cum stiu DACA ma place? Va rog daca stiti sa-mi spuneti caci e f f important pentru mine.

2 răspunsuri:
| eu.;] a răspuns:

Pai fa rost de idul lui, nr de tel, si etc.si intreaba-l
crede-ma ca nu e tot una sa stie ca iti place de el! spune-i, e in avantaju tauwinking sau prima oara vorbeste cu el prin smsuri, apoi jucati adevar si provocare si intreaba-l asa: ce ai face daca ti-as spune ca imi place de tinebatting eyelashes? eu asta am facut si wow,, in fine, la mine a mers.succes>big grin

| itsanewdawn22 a răspuns:

Ok.
Datele problemei:
-12 ani[ ce va trebuie "iubiti" la 12 ani nene? eu ma jucam cu papusile acum 6 ani si nu era rau]
-alt oras[ nu zau? si cum o sa il vezi, tu gandesti? esti inca un copil nene, nu va bagati in toate prostiile ]
- si daca te place ce?

12 ani! alt oras! NOT. nu merge la astia mari si merge la un copchil abia iesit din scoala primara. treziti-va la realitateeeeeeee!

-apropo, nu-mi spune. tipul are 17. 18 ani, right?
maine, poimaine intrebi ce pilule sa iei.pf