| AlinaAlina656 a întrebat:

Am 15 ani locuiesc cu bunica pentru ca părinți mei au plecat în străinătate nu îmi place să stau cu bunica pentru ca ma cam cearta eu îmi doresc ca părinți mei sa ma ia cu ei dar ei nu vor asta îmi e foarte dor de ei mai ales de mami deși vorbesc des cu ei.Ce să fac în situația asta?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mai așteaptă până faci 18 ani și îți poți lua viața în propriile mâini.

| Cipi1212 a răspuns:

E fain să ai o bunică. Dacă te ceartă înseamnă că nu ești cuminte sau este prea severă.