| Beatrice567 a întrebat:

Am 16 ani eu am fost născută deodată cu sora mea geamăna dar ea a decedat la naștere tata și a dorit băiat nu și a dorit fată dar acum mă iubește și a zis că nu mar da pe 10 băieți eu am o relație bună cu tata. Oare de ce acum mă iubește?

2 răspunsuri:
| Andreyaluy a răspuns:

Te iubeste pentru ca esti copilul lui, indiferent ca este fata sau baiat, parintii tai au luat o decizie ( aceea de a face un copil) poate tatal tau prefera mai mult un baiat dar si daca ai iesit fata te iubeste la fel de mult, cu toata dragostea pe care ti o poate oferii, asa ca nu ti face grij ca si in secunda in care te ai nascut te a iubit indiferent de sex. Condoleanțe pentru sora ta!

| eliancodrut a răspuns:

Cred ca te iubeste foarte mult si datorita modului cum te comporti si te porti. Asta in afara ca esti copilul lui.