| DarianaDariana17 a întrebat:

Am 16 ani, eu cu mama locuiesc la părinții mamei mele pentru ca eu am reușit sa o conving pe mama sa plece de la tata pentru ca era violent, dar el tot vine sa ma vadă și a adus-o și pe mama lui sa ma vadă. Nu mai vreau sa îl vad pentru ca ma bătea și pe mine și pe mama.Cum îi pot explica ca nu mai vreau sa fie tatăl meu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i mai explica nimic, ca oricum nu te duce capul sa intelegi cum este cu genetica.

Ai pus intrebarea asta de nenumarate ori pe forum si inca vii sa ne intrebi acelasi lucru, zilnic.

https://www.tpu.ro/utilizator/abuczd/intrebari/

| Drodo a răspuns (pentru Violleta2022):

Sper sa iti prind copilul si sa ti l omor in bataie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Drodo):

Du-te mai la scoala si pune mana sa inveti, ca esti praf cu basinile care le ai in cap!

| Miranjacanela40 a răspuns:

Spune-i cu frumosul să nu mai vină în vizită pentru că s-a purtat urât atât cu mama ta cât și cu tine. Și îți creează diferite sentimente de tristețe, te face să retrăiești acele momente de coșmar prin care ai trecut și nu vrei să mai ai de-a face cu el cel puțin pe moment. Succes