| Miriam92928 a întrebat:

Am 16 ani, eu locuiesc cu mama și cu tatăl meu vitreg. Eu aveam un an când mama s-a mutat la tatăl meu vitreg și când a plecat de la tatăl meu biologic aveam 3 luni, asa mi-a zis mama. Tatăl biologic nu a venit pana acum sa ma vadă deloc, dar eu nu-l consider tatăl meu, singurul pe care îl consider e tatăl vitreg.Ce pot face în situația asta, el nu înțelege ca nu îl vreau ca tata și ca deja am un tata?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

Aceeasi poveste repetata de zeci de ori:

https://www.tpu.ro/utilizator/aavift/intrebari/

| gabicoo a răspuns:

Ca să îl verifici dacă este sincer îi ceri să-ți doneze un rinichi. N-ai să-l mai vezi vreodată. Garantat.

| ioana748 a răspuns:

Ii spui sa iti dea timp de adaptare situatiei si mai tragi de timp.
Faci 18 ani si termini povestea.

| Whitte a răspuns:

De ce nu a venit sa te vada? A fost lasat sa faca asta? A fost plecat? Sau care e cauza?
Atentie, a nu-l vrea ca tata inseamna sa renunti si la bunurile sale dupa decesul sau. Faci asta?
Apropo, tatal vitreg te-a infiat?