| Alexa08809 a întrebat:

Am 16 ani nu ma simt prea bine și părinții mei vor să merg la școală am și foaie de la medic pentru ca ieri m-au dus la spital și medicul a zis ca am nevoie de foarte multa odihna.Ce pot face în situația asta cu părinți mei?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In perioada vacantei nu ti-a recomandat medicul foarte multă odihnă?

| Cipi1212 a răspuns:

De ce nu înțeleg părinții tăi că ai nevoie de odihnă?

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, ideal ar fi sa te interneze in spital, sau parintii sa te duca acasa si sa-ti ia toate aparatele electronice si telefonul inclusiv, ca sa dormi fara sa te mai agit, sau sa pierzi noptile.