| Loredana90000 a întrebat:

Am 16 ani şi am iubit parinţi mei ştiu de el şi lau lasat şi să doarmă la mine am dorimt împreună. Credeţi că e ok ca părinții mei lau lăsat sa doarma la mine?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"16 ani şi am iubit parinţi mei ştiu de el şi lau lasat şi să doarmă la mine am dorimt împreună"

lăsând la o parte scrisul tău "original", nu e cam târzior să ne/te intrebi dacă ce au acceptat ai tăi, e sau nu ok? Din moment ce ție ți-a plăcut...

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă ti-au dat voie e ok, dacă făceați asta pe ascuns de ei era nasol. Înseamnă că au încredere în iubitul tău. Nu îi dezamăgiți pe părinții tăi, dacă faceți sex măcar protejați-vă, că altfel dacă rămâi gravidă nu vor mai avea încredere în niciun băiat să stea cu tine în pat.