| Olivia899999 a întrebat:

Am 16 ani, sunt adoptata de când aveam 2 luni, îmi place sa petrec timp cu ei însa mama mea adoptiva uneori e ocupata şi nu prea sta cu mine.Cum sa o fac sa petrecem timp amândouă?

1 răspuns:
| Kiran a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca nu vor putea sa iti fie mereu alaturi, ambi parinti, de fapt, majoritatea parintilor sunt preocupati cu problemele vietii, bani, munca, etc.

Incearca sa te obisnuiesti sa nu ceri de la nimeni foarte mult timp, vei intelege mai tarziu ce incerc sa spun acum.