| EmanuelaEma45 a întrebat:

Am 17 ani am niste jucari de pluş de la parinţi mei ei sunt în strainatate locuiesc cu fratele mai mare momentan eu find mai mica le duc dorul părinţilor deşi vorbesc cu ei pe acele jucari nu îmi place sa puna nimeni mâna.Ce sa fac sa nu mai îmi fie dor de parinţi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i chemi pe messanger, skype sau whats'app si sa vorbesti cu ei!

| Annie92 a răspuns:

Bună draga mea, e normal să îți fie dor de părinții. Știu ca e greu să fii departe de ei. Vorbește cu fratele tău despre asta dar și cu părinții tăi când ai ocazia spune-le ce simți.