| Valentina7777777 a întrebat:

Am 17 ani am şi o sora ea are 20 de ani mama nu se prea înţelege cu ea şi nu înteleg de ce pentru ca si ea e fata ei sora mea are şi ea nevoie de o mama eu ma înţeleg bine cu sora mea.Cum sa o fac pe mama sa o iubeasca şi pe ea?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Amandoua sunteti fetele mamii, ca urmare trebuie sa va intelegeti foarte bine intre voi. Sunteti o familie!
Asta se poate doar daca discutati intre voi problemele divergente, gasind solutii comune.