| Flavia344 a întrebat:

Am 17 ani, iubitul meu are 16, l-am luat cu mine pe afara, el e mult mai timid și de asta i-a fost rușine de prietenii mei pentru ca el nu îi cunoștea pana acum pe unii din ei. Vreau sa va întreb dacă vi se pare bine sa avem relație la vârsta noastră și dacă e ok ca el sa fie așa timid?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatie de amicitie da, dar nu relatie sexuala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

17 ani e o varsta normala sa ai o relatie cu cineva de varsta ta sau foarte apropiata, cat despre timiditate, fiecare e cum e...

| mihai69 a răspuns:

Da și da.

| Madaxo97 a răspuns:

E ok relație la vârsta voastră, dar nu prea e ok că e așa timid el ca băiat, poate îi e rușine cu tine, că dacă e așa nu e bine. Sau o fi din cauză că e mai mic ca tine cu un an sau nu se simte confortabil cu prietenii tai.

| Cipi1212 a răspuns:

Sunteți prea tineri.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cipi1212):

Da, pe la 40 ar trebui sa isi faca un prieten...