| Anca78888898989 a întrebat:

Am 17 ani mama cu tata sunt divorţaţi ea s-a recasatorit au divorţat când m-am nascut eu mama mi-a zis ca eu mai am un frate geamăn şi ca e la tatăl meu biologic eu nici pe tatal meu biologic nu l-am cunoscut niciodata şi daca sunt sora geamana a fratelui meu vreau să îl cunosc îmi doresc mult asta.Ce pot face ca să îl cunosc? suntem gemeni suntem nu înţeleg cum părinţi noştri au putut să ne despartă

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ia legatura cu tatal biologic si spune-i ca vrei sa-ti cunosti fratele si poate va fi de acord.