| Flavia344 a întrebat:

Am 17 ani, părinții mei l-au lăsat în seara asta pe iubitul meu sa doarmă la mine și ai lui sunt de acord. El are 16 ani dar aș vrea să vă întreb.Vi se pare normal ca iubitul meu sa doarmă la mine la vârsta noastră? Credeți ca e bine ca avem relație el fiind mai mic cu un an decat mine?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Un an diferenta e apa de ploaie atat timp cat te respecta si nu incearca nimic fara voia ta, imi vine greu sa cred ca au fost parintii de acord, nu imi dau seama daca e pusa intrebarea la misto.

| Furnicuta000 a răspuns:

E ok, asa sunt vremurile dar acum nu ii dezamagiti pe parinti si protejati-va in caz ca aveti de gand sa faceti ceva