| LarisaLarisuţa56666 a întrebat:

Am 18 ani am facut azi un test de sarcina şi a ieşit pozitiv am mai facut unul acum o săptămână dar a fost negativ problema e că eu locuiesc cu tata şi cu fratele meu mai mare mama a murit acum 5 ani şi el e mai sever îmi e frică să îi zic lui tata de sarcina şi ruşine poate daca trăia mama era mai uşor totul.Ce pot face? Îmi e frică să îi zic daca o să mă dea afara din casa n-am unde să mą duc şi vreau să pastrez sarcina.Ce sfaturi aveţi pentru mine?

5 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Eu zic sa te gandesti mai bine daca ar fi ok sa pastrezi copilul sau nu, daca este potrivit pentru tine, daca te simti pregatita si ce viata ai putea sa ii oferi. Daca vrei sa locuiesti in casa tatalui, normal ca va trebui sa ii spui. Daca este cu capul pe umeri, clar nu te va da afara, daca va incerca sa faca asta, macar stii langa cine ai crescut si pe cine nu te poti baza in viata asta

| CIVIC1 a răspuns:

Acum o sa suporți consecințele pentru ca i-ai cedat sexual individului.
Mai adaugi o traumă in cursul vieții.
Pe viitor nu mai ceda ca,, fraiera" masculilor.

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Bine ca stiti sa va imperecheati in fiecare zi.2 in catalog 2 in pat

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Cand te ai bagat in patul aluia te ai gandit la tatal tau ce greu ii poti aduce?

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Curvelor mai bine deveniti oameni curate trupeste si sufleteste sa aveti părinții mandrii de voi nu sa le aruncati tragedii intr una in cap.Plozii vostrii adauga la prostia din ziua de azi ca nu o sa contribuie vreo data spre binele tarii.