| RalucaRaluca567 a întrebat:

Am 18 ani, am o fata de 8 luni, am rams însărcinată cu ea pentru ca am uitat sa îmi iau anticoncepţionale. Eu cu tatal ei (iubitul meu)nu ma prea înţeleg, ne certam tot timpul din cauza mamei lui. El se comporta bine dar cand se duce la mama lui vine acasa nervos si se cearta cu mine.Ce sa fac în situatia asta ca sa nu ma mai cert cu el? M-a si batut, a dat o palma în mine dar l-am iertat, acum de batut nu ma mai bate, se ia dupa mama lui ca el nu e rau de obicei

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai ori de cate ori vine de la ma-sa nu mai sta la discutii cu el oricat de mult ai vrea, raspunde-i mereu scurt si daca se poate atunci numai cu da si nu iar daca te intreaba ce ai, ii zici nimic, daca insista atunci ii zici ce ne-ai zis si noua si poate se va schimba!