| RalucaRaluca567 a întrebat:

Am 18 ani am o fată de 8 luni tatăl ei se cearta mereu cu mine mam despărțit de multe ori de el dar mam împăcat cu el pentru copil sunt și atașată de el eu dacă ma despart de el ma întorc la el pentru ca ma și șantajează emoțional zice ca îmi ia copilul și de multe ori promite ca se schimba.Cum pot scăpa de situația asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa fim seriosi, ca nu te certi si nici nu te impaci pentru copil, ci pentru ca asa vrea gurita ta!
Mai lasati naibii din rautatile si orgoliile, iar daca va iubiti, fiti impreuna, dca nu, desparti-ti-va ca doi oamnei nromali la cap, fara sa va mai certati.

| sierra1 a răspuns:

Intrebarea ajutătoare: sunteți căsătoriți legal?

| Miruna333 a răspuns:

Ai facit vea mai mare greseala pentru tine, pentru relatie si pentru copil. Niciodata nu stai,, pentru copil''! Asta duce la cea mai mare nefericire din lume si nu rezolvi nimic. Nu o sa ti ia niciun copil. Paraseste-l de tot

| Cipi1212 a răspuns:

Nu ar trebui să îi mai permiți să te șantajeze emoțional.