| BiancaBya455566 a întrebat:

Am 18 ani mama ma cearta mereu că stau în poziţi indecente de faţă cu tata ea zice ca nu e frumos pentru ca sunt fata.Voi ce parere aveti credeti ca procedeaza corect? am 18 ani totuşi

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mama ta are dreptate, daca ea afirma acest lucru, cel mai probabil asa este.
Esti destul de mare la 18 ani ca sa intelegi ce inseamna cuvantul "indecent" asa-i?

Acum roaga-o pe mama ta sa te ajute sa te imbraci cu lucruri DECENTE, cand stai in fata tatalui tau, asa cum se cuvinte, aratandu-i respectul cuvenit!

| johnnny123 a răspuns:

Și dacă ai 18 ani ți se pare că este ok să stai în "poziții indecente" în fața tatălui tău? Eu cred că ceva nu e tocmai în regulă cu tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna pozitii indecente... ca stai in casa in pantaloni de trening cracanata la TV sau stai de ti se vad alea alea cand te apleci samd?

| Madaxo97 a răspuns:

Dar tu de ce stai în acele poziții indecente în fața tatălui tău? Nu îți este rușine deloc? Care e scopul tău de fapt, să îl atragi pe taică-tu sau? Poartă-te decent de față cu familia că nu e frumos, mai ales la 18 ani, se presupune că ești matură cât de cât.

| IonelPacate a răspuns:

Nu exista pozitii indecente

| AndaAlexandra a răspuns:

Normal că are dreptate. Tocmai pentru că ai 18 ani ar trebui să știi cum să te comporți, cum sa fii decenta. Chiar daca este tatăl tău, este bărbat, iar tu nu mai ești un copil.