| BiancaBya455566 a întrebat:

Am 18 ani şi am fost la ziua unui prieten şi recunosc am exagerat un pic cu alcolul eu înca locuiesc cu parinţi mei şi tata e mai sever şi ca să nu vadă tata ca eu am băut mama m-a sunat să vin acasă după ce a adormit el ca să nu mă certe tata. Credeţi ca mama a procedat corect? Până la urmă mama

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

SI baietii mai fac asa uneori.
Asa este intr o familie.
Tata este cel mai rational si mama cu iubirea.
Da, normal ca mama a procedat corect.
Ale copilăriei valuri.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte urat sa bei si sa te imbeti, mai ales ca esti fata si se duce naibii de rapa reputatia aia de alcoolica... la anisorii astia.
Mama ta te-a ascuns de data asta, dar tare bine ar fi ca data viitoare sa-i spuna lui taica-tu, macar sa nu ajungi alcoolica.